Biz Kimiz?

Biz Yaşam Rotası Ailesiyiz.

Yaşam Rotası, başta sağlık olmak üzere farklı alanlarda uzun yıllar deneyimi olan, dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından 2020 yılının Mayıs ayında, "Yaşam Rotası Online Hizmetler Sağlık Danışmanlık Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti." ticari ünvanı ile kurulmuştur. Üyelerine ve üye yakınlarına, yaşamlarında ihtiyaç duyabilecekleri bir çok alanda çeşitli avantajları ve promosyonları sunmak için faaliyetini sürdürmektedir. Özellikle kurulmuş olduğu dönem itibariyle özel sağlık hizmetlerine erişimin önemli olduğu bu günlerde, insan odaklı yaklaşımıyla üyelerinin ihtiyaçlarına dokunacak sağlık anlaşmalarına öncelik vermektedir.

Vizyon

İlkeli, yenilikçi ve ihtiyaç odaklı yaklaşımımızla Yaşam Rotası Ailesini tanınan, tercih edilen ve günden güne büyüyen bir platforma dönüştürmek.

Misyon

Sağlık başta olmak üzere farklı bir çok alandaki özel hizmetlere herkesin kolaylıkla ve daha uygun şartlarda erişebilmesi gerektiğine inanıyoruz. Yaşam Rotası Ailesi olarak anlaşmalı olduğumuz kurumlarla birlikte bunu sağlayabilmek için çalışıyoruz.