SSS-1) Yaşam Rotası nasıl bir platform? Bize ne sunuyor?

Yaşam Rotası, özel bir üyelik platformudur. Bu platform, “Premium Avantajları” menüsünün altında bulunan, başta sağlık olmak üzere farklı bir çok alana ait avantajları size sunmaktadır.

 

SSS-2) Yaşam Rotası bize ne tür avantajlar sunuyor?

Yaşam Rotası, Sağlık, Eğitim, Online Hizmetler, Sosyal ve Sigorta olarak kategorize ettiği kurumlarla işbirliği anlaşması yaparak elde ettiği avantajları size sunmaktadır. Bu avantajlar, başta özel sağlık kurumlarının hizmetleri olmak üzere farklı bir çok hizmeti kapsamaktadır.

 

SSS-3) Yaşam Rotası bu avantajları kimlere sunuyor?

Yaşam Rotası, “Premium Avantajları” menüsünde yer alan tüm avantajları Premium Üyelik Paketi’ni satın alan üyelerine ve üyelerin bu avantajlardan faydalandırmak istediği 3 yakınına sunmaktadır.

 

SSS-4) Yakınlarımı bu avantajlardan faydalandırmak istiyorum. Sadece 1.derece yakınların faydalanması gibi bir sınırlamanız var mı?

Yakınlar konusunda herhangi bir sınırlamamız bulunmamaktadır. Premium Üyelik Paketi’ni satın alan üyelerimiz, dilediği 3 yakınını bu avantajlardan faydalandırabilir.

 

SSS-5) Yaşam Rotası’nın premium üyelerine sunduğu avantajları ve anlaşmalı kurumları incelemek istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım?

Yaşam Rotası’nın sunduğu özel avantajlar web sayfamızda herkesin görebileceği şekilde açık değildir. Bu alanı sadece Yaşam Rotası üyeleri görüntüleyebilir. Bu sebeple ilk önce “Üye Ol” alanından sayfamıza ücretsiz üye olmalısınız. Devamında üye girişi yaptıktan sonra “Premium Avantajları” menüsünden premium üyelerimize ve yakınlarına sunduğumuz tüm avantajları ve anlaşmalı kurumlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

SSS-6) Yaşam Rotası’nın sunduğu avantajlara sahip olmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? Sadece ücretsiz üye olmam yeterli midir?

Ücretsiz üye olduğunuzda sadece sayfamızdaki avantajları takip edebilirsiniz. Bu avantajlara sahip olmak için önce ücretsiz üye olmanız, ondan sonra “Üyelik Paketi” menüsünde bulunan Premium Üyelik Paketi’ni satın almanız gerekmektedir.

 

SSS-7) Premium Üyelik Paketi’ni satın almak istediğimde TC Kimlik bilgisi isteniyor. Bu bilgi neden isteniyor?

Yaşam Rotası’nın premium üyelerine ve yakınlarına sunduğu avantajlar ağırlıklı olarak sağlık alanındadır. Sağlık alanında faaliyet gösteren kurumlarla yaptığımız anlaşma kapsamında TC Kimlik önemli bir bilgidir. Bu yüzden Premium Üyelik Paketi’ni satın almak isteyen üyelerimizin, paket satın alma işlemi öncesinde TC Kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmesini istiyoruz. Üyelerimizin TC Kimlik bilgisini bu doğrulama aşamasında alıyoruz. Bu bilgi, hem taahhüt ettiğimiz avantajlı hizmetlerin gereğini eksiksiz, doğru ve tam amacına uygun olarak yerine getirebilmek, olası suistimal durumlarını önlemek, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve gerektiğinde yasal haklarımızı herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmek adına alınmaktadır. (TC Kimlik doğrulama işlemi, T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün sunduğu Kimlik Paylaşım Sistemi’ne ait web servis hizmeti aracılığıyla sağlanmaktadır.)

 

Yaşam Rotası platformuna girdiğiniz kişisel verilerinizi teknik ve idari imkânlarımız dâhilinde titizlikle korumaktayız. Şirketimiz tarafından alınan güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanabilmektedir.

 

SSS-8) Premium Üyelik Paketi’ni satın alırken ücreti nasıl ödeyeceğim?

Paket satın alma işlemini kredi kartlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. (Ödeme süreçlerimizi çözüm ortağımız Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. aracılığıyla yönetiyoruz.)

 

SSS-9) Premium Üyelik Paketi’ni indirimli alabileceğim için kupon kodum var. Bu konu nasıl kullanacağım?

Üye girişi yaptıktan sonra “Üyelik Paketi” menüsünde bulunan Premium Üyelik Paketi’ni satın almak istediğinizde sistem sizi sepete yönlendirecektir. Sahip olduğunuz kupon kodunu sepette bulunan “Kupon Kodu” alanına girerek kullanabilirsiniz.

 

SSS-10) Premium Üyelik Paketi’ni satın aldım. Yakınlarımı sistemden nasıl faydalandıracağım?

Premium Üyelik Paketi'ni satın aldığınız anda "Hesabım" bölümünün altındaki "Yakınlarım" alanında size 3 adet yakın kodu verilecektir. Her bir kodu sisteme dahil etmek istediğiniz yakınlarınıza verebilirsiniz. Bir kodu sadece bir yakınınız kullanabilecektir. Yakınlarınız, ücretsiz üye olup sisteme üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünün altındaki "Premium Üye Yakını Kaydı" alanından önce TC Kimlik doğrulama işlemini yaptıracak, sonra sizin verdiğiniz yakın kodunu girerek üyeliğini kolaylıkla aktifleştirebilecektir. Bu aşamadan sonra yakınlarınız da sizin gibi “Premium Avantajları” menüsünde bulun tüm avantajlardan faydalanabilecektir.

 

SSS-11) Premium Üyelik Paketi’ni satın aldım. Yakınlarımı sistemden nasıl faydalandıracağım?

Premium Üyelik Paketi'ni satın aldığınız anda "Hesabım" bölümünün altındaki "Yakınlarım" alanında size 3 adet yakın kodu verilecektir. Her bir kodu sisteme dahil etmek istediğiniz yakınlarınıza verebilirsiniz. Bir kodu sadece bir yakınınız kullanabilecektir. Yakınlarınız, ücretsiz üye olup sisteme üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünün altındaki "Premium Üye Yakını Kaydı" alanından önce TC Kimlik doğrulama işlemini yaptıracak, sonra sizin verdiğiniz yakın kodunu girerek üyeliğini kolaylıkla aktifleştirebilecektir. Bu aşamadan sonra yakınlarınız da sizin gibi “Premium Avantajları” menüsünde bulun tüm avantajlardan faydalanabilecektir.

 

SSS-12) Premium Üyelik Paketi’ni satın aldım. Yakınlarım da üyelik kaydı işlemlerini tamamladı. Avantajlardan nasıl yararlanabiliriz?

Eğer Premium Üyelik Paketi’ni satın aldıysanız ve yakınlarınız kayıt işlemlerini tamamladıysa, “Premium Avantajları” menüsünde yer alan tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz. Avantajlardan faydalanmak için ilk önce anlaşmalı kurumlarımıza başvurduğunuzda Yaşam Rotası Premium Üyesi veya Üye Yakını olduğunuzu belirtmeniz ve kurum yetkililerinin üyelik tespitini yapmasını sağlamanız gerekmektedir. Bu tespitin 4 farklı şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

a) Siz ve yakınlarınız, kendi “Hesabım” alanlarınızda birer mobil kimlik kartına sahipsiniz. Avantajlı hizmetlerden faydalanmak için fiziki olarak başvuru yapılması gereken anlaşmalı kurumlarımızda, Yaşam Rotası Üyeliği’ne sahip olduğunuzu belirtip bu mobil kimlik kartlarınızı kurum yetkilisine göstererek o kurumun hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilirsiniz.

b) Fiziki olarak başvuru yapmanız gereken bazı anlaşmalı kurumlarımızda TC Kimlik sorgusu ile de üyelik tespiti yaptırabilirsiniz. Bu kurumlarda kurum yetkilisine TC Kimlik numaranızı belirterek kurumun hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilirsiniz.

c) Telefon ile başvuru yapmanız gereken bazı anlaşmalı kurumlarımızda yine TC Kimlik sorgusu ile üyelik tespiti yaptırabilir veya mobil kimlik kartınızın ekran görüntüsünü kurum yetkilisine mail veya whatsapp mesajı ile göndererek o kurumların hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilirsiniz.

d) Online alışverişler için sağladığımız avantajlarda ise “Premium Avantajları” menüsünde ilgili kurumun avantajlarını tanımladığımız bölümde, ilgili kurum logosunun altında bulunan kişiye özel indirim kodunu görebilirsiniz. Size özel indirim kodunu online alışverişlerinizde kullanarak avantajlardan faydalanabilirsiniz. Alışverişlerde indirim kodunu kullanmanız anlaşmalı kurumlarımızın üyelik tespiti için yeterlidir.

 

“Premium Avantajları” menüsündeki anlaşmalı kurumları tanımladığımız sayfalarda sağladığımız avantajları ve o avantajları nasıl kullanabileceğinizi görebilirsiniz.  

 

SSS-13) Bana verilen yakın koduyla kendi üyelik kayıt işlemlerimi tamamladım. Şuan sistemde Premium Üye Yakını’yım. Avantajları ve siteyi çok beğendiğim için ben başka yakınlarımı da sisteme dahil etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Premium Üye Yakını olarak eğer Premium Üyelik Paketi’ni satın alırsanız, kendi Premium üyeliğinizi başlatmış olacaksınız. Bu aşamadan sonra “Hesabım” alanında size ait “Yakınlarım” bölümü açılmış olacak ve o kodlarla kendi yakınlarınızı SSS-11 nolu soruda belirtildiği şekilde sisteme dahil edebilirsiniz.

 

SSS-14) Premium Üye’yim. Yakınlarımdan biri kendi Premium üyeliğini satın aldı. Yakınlarım altında bir kişilik boşluk oluştu. Farklı bir yakınımın buraya kaydedilmesini sağlayabilir miyim?  

Evet. Farklı bir yakınınızın bu alana SSS-11 nolu soruda belirtildiği şekilde kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

 

SSS-15) Herhangi bir konu için Yaşam Rotası yetkilileri ile nasıl iletişime geçebilirim?

İletişim menüsünde yer alan iletişim formumuz, whatsapp destek hatlarımız veya info@yasamrotasi.com mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

SSS-16) Anlaşmalı kurumunuz olmak istiyoruz. Yaşam Rotası yetkilileri ile nasıl iletişime geçebiliriz?

Anasayfamızda yer alan “Anlaşmalı Kurum Olmak İstiyorum” alanındaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir. Mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.